Добре дошли! Регистрирайте се, отнема само две минути и не чакате активиране, защото не пращаме имейли. Smile
Добре дошли! Регистрирайте се, отнема само две минути и не чакате активиране, защото не пращаме имейли. Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в нашия нов свободен форум! Тук можете да изразите мнение по някакъв въпрос, да искате съвет, да разкажете нещо или просто да си побъбрите. Можете да пускате и коментирате всякакви теми, само трябва да се регистрирате. Не се тревожете, не се налага да активирате акаунт и няма да ви задръстваме пощата с имейли Smile Ако искате да помогнете, има свободни модераторски постове, свържете се с някой от администраторите.

Share | 
 

 Несподелена любов...

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
SylvieNiki
administrator
administrator
SylvieNiki

точки: : 125
възраст: : 33

Несподелена любов... Empty
ПисанеЗаглавие: Несподелена любов...   Несподелена любов... Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 3:15 am

Много неприятна ситуация... Случвало ли ви се е? Разкажете за това или дайте съвети как да го преодолеете.
При мен (с моя страхооотен късмет) си е ежедневие. Embarassed Обаче още не съм намерила начин да го преодолявам, просто си чакам да си отмине... (обикновено се случва чак след години, след като съм спряла да виждам този човек...)
Върнете се в началото Go down
https://freebgforum.bulgarianforum.net
Vampire Princess
administrator
administrator
Vampire Princess

точки: : 55
възраст: : 40

Несподелена любов... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Несподелена любов...   Несподелена любов... Icon_minitimeСря Апр 20, 2011 8:53 am

А това със спирането да виждаш даден човек не ти дава гаранция, че някога ще го забравиш.

Според мен, няма човек на този свят, който да не се е сблъскал с това поне няколко пъти в живота си. Като незабравяме, че се случва и в двата варианта - ти да обичаш и тебе да обичат.

Като се върна назад във времето и погледна всяко едно подобно нещо в моя живот мога да кажа спокойно, че забравяш едва когато съзнанието ти е осъзнало, че това не е било подходящ човек за теб. А и трябва да се замислим в какво точно сте/сме се влюбили - физика, характер или нещо друго, защото от това зависи степента на влюбване и съответно продължителността на мъчението.

Нали сте чували за "ПРОТИВОПОЛОЖНОСТИТЕ СЕ ПРИВЛИЧАТ", да ама това е само за неживата природа и ИЗОБЩО НЕ Е ПРАВИЛНО да се използва за живи хора. В живата природа е валидно "ЕДНАКВОТО СЕ ПРИВЛИЧА". И като се замислите, винаги сме се влюбвали точно в някой, който няма нищо общо с нас, защото следваме ПРАВИЛОТО НА НЕЖИВАТА ПРИРОДАТА и се питаме: "ДОБРЕ ДЕ, СЕГА КАТО СМЕ КОРЕННО ПРОТИВОПОЛОЖНИ, ЗАЩО НИЩО НЕ СЕ ПОЛУЧАВА БЕ?" Ами не се получава, защото не сте камъни, електрони или нещо подобно. Very Happy Cool Very Happy

Върнете се в началото Go down
https://freebgforum.bulgarianforum.net
 

Несподелена любов...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 

 Similar topics

+
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Искрено и лично :: Любов и Секс-
Идете на: