Добре дошли! Регистрирайте се, отнема само две минути и не чакате активиране, защото не пращаме имейли. Smile
Добре дошли! Регистрирайте се, отнема само две минути и не чакате активиране, защото не пращаме имейли. Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в нашия нов свободен форум! Тук можете да изразите мнение по някакъв въпрос, да искате съвет, да разкажете нещо или просто да си побъбрите. Можете да пускате и коментирате всякакви теми, само трябва да се регистрирате. Не се тревожете, не се налага да активирате акаунт и няма да ви задръстваме пощата с имейли Smile Ако искате да помогнете, има свободни модераторски постове, свържете се с някой от администраторите.

Share | 
 

 Моята стая

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
SylvieNiki
administrator
administrator
SylvieNiki

точки: : 125
възраст: : 33

Моята стая Empty
ПисанеЗаглавие: Моята стая   Моята стая Icon_minitimeСъб Апр 10, 2010 12:44 am

Понеже покрай ваканцията съм на вълна "подреждане" (да, и това ми се случва отвреме-навреме...), ми стана интересно.

Вие имате ли си собствена стая, или я делите с някого, или може би спите в хола?
Коя е любимата ви част от нея?
Какви цветове преобладават?
Подредена ли е, или не може да се влезе от дрехи и учебници, разхвърляни по пода?
Имате ли си собствена телефонна линия, компютър, лаптоп, телевизор, въобще каква техника имате вътре?
А каква е картинката на десктопа на компютъра ви?
Как изглежда гардеробът ви?
Какви дрехи най-често можете да намерите там? В какви цветове?
А рафта ви с книги? И вие ли имате като мен цяла колекция от онези жълти книжки с детски романи? Обичате ли атласи и енциклопедии?
Имате ли плакати, картини, огледала, плюшени играчки, колекции от разни неща, дискове, списания? Пазите ли си още играчките, или сте ги забутали в мазето?

С две думи, опишете личното си кътче. Може да пратите и снимки, ако имате...

(И моля, всеки потребител да пише само по едно мнение с описание и снимки, за да не се оплетем и да стане мазало. Винаги можете да добавяте нови неща в мнението си, като го редактирате. А иначе можете да пишете други мнения, в които да коментирате описанията на другите.)
Върнете се в началото Go down
https://freebgforum.bulgarianforum.net
 

Моята стая

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Искрено и лично :: Лично пространство-
Идете на: