Добре дошли! Регистрирайте се, отнема само две минути и не чакате активиране, защото не пращаме имейли. Smile
Добре дошли! Регистрирайте се, отнема само две минути и не чакате активиране, защото не пращаме имейли. Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в нашия нов свободен форум! Тук можете да изразите мнение по някакъв въпрос, да искате съвет, да разкажете нещо или просто да си побъбрите. Можете да пускате и коментирате всякакви теми, само трябва да се регистрирате. Не се тревожете, не се налага да активирате акаунт и няма да ви задръстваме пощата с имейли Smile Ако искате да помогнете, има свободни модераторски постове, свържете се с някой от администраторите.

Share | 
 

 Стъклен дом VS Забранена любов

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ALEX-M
moderator
moderator
ALEX-M

точки: : 25
възраст: : 34

Стъклен дом VS Забранена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Стъклен дом VS Забранена любов   Стъклен дом VS Забранена любов Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 2:17 pm

Хмм... Може би тази тема е за секцията "Сблъсък"... Както и да е.

Аз да си призная честно, не съм гледал нито едното. Това, което ме провокира да пусна тази тема, са моите познати/приятели (всъщност, най-вече приятелКи), които ужасно са се запалили по "Стъклен дом" и само ми надуват главата Laughing

Та кажете сериозно, толкова ли са интересни тези сериали, какво толкова им намирате и кой от двата предпочитате и защо. Чакам да ми обясните като на мъж Laughing
Върнете се в началото Go down
Vampire Princess
administrator
administrator
Vampire Princess

точки: : 55
възраст: : 40

Стъклен дом VS Забранена любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъклен дом VS Забранена любов   Стъклен дом VS Забранена любов Icon_minitimeСря Апр 20, 2011 7:34 am

Аз лично гледах по две-три серии от двата сериала. Е представете си, колко са ми харесали щом не ги гледам още. А като се замисля как следя всяка серия на Gossip Girl, The Vampire Diaries, Vampire Knight или нещо подобно.

Но сега като се замисля сед ми (на сестра ми мъжа) гледа "Стъклен дом", от което съдя, че може би е по-добър от двата Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://freebgforum.bulgarianforum.net
 

Стъклен дом VS Забранена любов

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 

 Similar topics

+
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Телевизия-
Идете на: