Добре дошли! Регистрирайте се, отнема само две минути и не чакате активиране, защото не пращаме имейли. Smile
Добре дошли! Регистрирайте се, отнема само две минути и не чакате активиране, защото не пращаме имейли. Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в нашия нов свободен форум! Тук можете да изразите мнение по някакъв въпрос, да искате съвет, да разкажете нещо или просто да си побъбрите. Можете да пускате и коментирате всякакви теми, само трябва да се регистрирате. Не се тревожете, не се налага да активирате акаунт и няма да ви задръстваме пощата с имейли Smile Ако искате да помогнете, има свободни модераторски постове, свържете се с някой от администраторите.

Share | 
 

 Да си поговорим за... Манга!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ALEX-M
moderator
moderator
ALEX-M

точки: : 25
възраст: : 34

Да си поговорим за... Манга! Empty
ПисанеЗаглавие: Да си поговорим за... Манга!   Да си поговорим за... Манга! Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 2:10 pm

Не знаех къде да я пусна тази тема, мангата не са точно книги, така че не става за литературния форум...

Понеже съм фен на мангата и аниметата (най-вече обичам да ги прерисувам), кажете запознати ли сте с това изкуство, харесва ли ви, чели ли сте манга и кои точно и пр.

Аз съм чел много, но все на английски и в интернет сайтове. Не мога да разбера, при положение, че има толкова фенове в България, защо тук не се продават манга???!!!

Това е, ако имате нещо да кажете по темата, моля заповядайте! Razz
Върнете се в началото Go down
SylvieNiki
administrator
administrator
SylvieNiki

точки: : 125
възраст: : 33

Да си поговорим за... Манга! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим за... Манга!   Да си поговорим за... Манга! Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 3:22 am

Мдам, гадно е, че няма манга в България... Аз се запознах с това изкуство, когато живеех във Франция, там е много на мода сред тийнейджърите.
Чела съм доста поредици, но най ми хареса "Kare first love", която всъщност се заех да превеждам на български (първата глава е качена в този форум). Хареса ми, защото главната героиня доста прилича на мен (дори външно ако щеш).
Иначе четях все разни манга за момичета, а като се върнах тук започнах да ги чета в Интернет на английски.
Върнете се в началото Go down
https://freebgforum.bulgarianforum.net
Vampire Princess
administrator
administrator
Vampire Princess

точки: : 55
възраст: : 40

Да си поговорим за... Манга! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим за... Манга!   Да си поговорим за... Манга! Icon_minitimeСря Апр 20, 2011 7:57 am

Аз бях влязла в един форум, в който фенове превеждат дори много професионално на БГ, ама не съм сигурна къде ми е адресчето Sad

Аз също съм чела манги из интернет страниците, но да ви кажа те са доста скъпи по света на хартиен носител. Последно проверявах мангата на Vampire Knight, защото съм и фен и в Books-A-Million в един от Mall-овете на Port Canaveral за комплект книжки (от 1 до 10 - е не съм сигурна, че това са преводите на книжките от 1 до 10, но май е така) трябваше да дам 100$, което ама хич не ми допадна, особено след като ги чета в нета фрий от едно до седемдесет и едно.
Но ако питате мен ако има манга в България на БГ сигурно една книжка ще струва поне 20 лева Very Happy Sad
Аз също обичам да прерисувам, но само на любимите ми.


Върнете се в началото Go down
https://freebgforum.bulgarianforum.net
Sponsored content




Да си поговорим за... Манга! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си поговорим за... Манга!   Да си поговорим за... Манга! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Да си поговорим за... Манга!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 

 Similar topics

+
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободно време :: Манджа с грозде-
Идете на: