Добре дошли! Регистрирайте се, отнема само две минути и не чакате активиране, защото не пращаме имейли. Smile
Добре дошли! Регистрирайте се, отнема само две минути и не чакате активиране, защото не пращаме имейли. Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в нашия нов свободен форум! Тук можете да изразите мнение по някакъв въпрос, да искате съвет, да разкажете нещо или просто да си побъбрите. Можете да пускате и коментирате всякакви теми, само трябва да се регистрирате. Не се тревожете, не се налага да активирате акаунт и няма да ви задръстваме пощата с имейли Smile Ако искате да помогнете, има свободни модераторски постове, свържете се с някой от администраторите.

Share | 
 

 ВЪПРОСИ от създателя на форума

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
SylvieNiki
administrator
administrator
SylvieNiki

точки: : 125
възраст: : 33

ВЪПРОСИ от създателя на форума Empty
ПисанеЗаглавие: ВЪПРОСИ от създателя на форума   ВЪПРОСИ от създателя на форума Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 8:22 am

За да отговорите, пуснете отговор на това мнение, ако искате да пуснете свой лексикон, направете нова тема.


Ето ги и въпросите:

ЗА ТЕБ:
1. Име?
2. Рожден ден и зодия?
3. Кои качества те определят най-добре? (може да са и добри и лоши)
4. Ако можеше да бъдеш някакво животно или растение, какво щеше да си?

КАКВО ОБИЧАШ И КАКВО МРАЗИШ?
5. Кой е любимият ти цвят?
6. Какви книги харесваш?
7. А филми?
8. Каква музика харесваш?
9. Изброй още няколко неща, които харесваш/обичаш.
10. Сега изброй няколко, които мразиш.

11. И последно - как попадна на този форум?




Ето ги моите отговори:

ЗА ТЕБ:
1. Име?
- Силви (без Я)
2. Рожден ден и зодия?
- 14.11.1990, Скорпион (много си я харесвам)
3. Кои качества те определят най-добре? (може да са и добри и лоши)
- умна, красива, скромна... Very Happy
4. Ако можеше да бъдеш някакво животно или растение, какво щеше да си?
- бял лотос (растение). Ама задължително да е бял.

КАКВО ОБИЧАШ И КАКВО МРАЗИШ?
5. Кой е любимият ти цвят?
- Ами, в момента е синьо, но иначе харесвам всички цветове. По-скоро харесвам някои нюанси повече от други и също ми харесват някои комбинации от цветове, например жълто и лилаво и тъмночервено и бяло.
6. Какви книги харесваш?
- чета всичко, но най-обичам трилъри, криминални романи, мистерии, фентъзи, книги на ужасите, разни нашумели поредици...
7. А филми?
- Харесвам комедии, анимационни филми, филми, направени по книги, фентъзи и научно-фантастични поредици.
8. Каква музика харесваш?
- латино, заради танците, ретро, Шопен, има и други.
9. Изброй още няколко неща, които харесваш/обичаш.
- Обичам да рисувам, да пиша, да чета, да ходя на танци, да колекционирам разни безполезни глупости...
10. Сега изброй няколко, които мразиш.
- Мразя да ме карат да върша нещо, да ми забраняват и да вземат решения на мой гръб...

11. И последно - как попадна на този форум?
- Амии... създадох го? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
https://freebgforum.bulgarianforum.net
Vampire Princess
administrator
administrator
Vampire Princess

точки: : 55
възраст: : 40

ВЪПРОСИ от създателя на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВЪПРОСИ от създателя на форума   ВЪПРОСИ от създателя на форума Icon_minitimeСря Апр 20, 2011 6:45 am

ЗА ТЕБ:

1. Име?
Гергана
2. Рожден ден и зодия?
14 Януари далечната 1984, Козирог "винаги с рогите напред"
3. Кои качества те определят най-добре? (може да са и
добри и лоши)

Инат; Перфекционист; Не се доверявам лесно; Ако не харесам някой от първата секунда е почти невъзможно да го харесам след време; Ако пък харесам някой от първата секунда е много вероятно да реша, че съм сбъркала в първото си впечатление; Ако реша да забравя някого ("вече си мъртъв за мен!") много трудно си го припомням и започвам отново да си комуникирам с него.
4. Ако можеше да бъдеш някакво животно или растение, какво щеше да си?
или Тигър; или Кон; или Делфин; или Водна Лилия - ама аз изобщо не си дадох право на избор Very Happy

КАКВО ОБИЧАШ И КАКВО МРАЗИШ?

5. Кой е любимият ти цвят?
Ето това ми е болна тема. От както се помня винаги съм си падала по ЧЕРНО, но от време на време, сигурно в зависимост от насроението ми си имам и частично-любими цветове. Също така обожавам СИН, ЛИЛАВ, ЧЕРВЕН и комбинации м/у два или повече цветове.
6. Какви книги харесваш?
Ако има нещо за вампири, ангели, животни или някакви фентази неща ще е супер. Е понякога се попрочитат и други неща, ама няма как. Обичам да чета и МАНГА книжки.
7. А филми?
Мога да си призная, че съм гледала ПОЧТИ всякакъв тип филми, но не са ми всички любими. Естествено обичам фентазита и екшани. Харесвам много филмите на Дискавъри или Енимал Планет и кулинарни предавания (нали съм кулинар-любител). Гледам няколко любими американски сериалчета и японски анимета.
8. Каква музика харесваш?
О и тук съм като филмите, но си имам хиляда и една любими групи и изпълнители. Е не ми се изброява де.
9. Изброй още няколко неща, които харесваш/обичаш.
Обожавам да пътувам. Обичам животните. Обичам да съм сред природата и в същото време да купонясвам с много хора. Обичам сладолед и шоколад. Обичам, когато хората говорят истината и не крията дреболии. И какво ли още не.
10. Сега изброй няколко, които мразиш.
Както обичам много работи, така се намират и доста мразени от мен неща. Но нямам желание да ги изброявам, за да не си влошавам доброто настроение Very Happy

11. И последно - как попадна на този форум?
Честно казано нямам спомен как точно стана, но си спомням, че ти го създаде и май търсеше помощ и аз като добра душа все нерегистрирала се из новите форуми confused Cool
Върнете се в началото Go down
https://freebgforum.bulgarianforum.net
Вяра
новак (10%)
новак (10%)
Вяра

точки: : 0
възраст: : 35

ВЪПРОСИ от създателя на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВЪПРОСИ от създателя на форума   ВЪПРОСИ от създателя на форума Icon_minitimeПет Юни 01, 2012 3:37 pm

1. Вяра
2. 14 Януари 1989, зодия Козирог.
3. добра, умна, обичам да помагам на хората.
4.Животно - заек, растение - кокиче.
5. Син.
6.Всякакви, но най вече приключенски.
7. Екшъни.
8. Рок музика!
9. Обичам да излизам с приятели сред природата, да ходя на кино с приятели, да карам кънки и ски.
10. Мразя да ми казват какво да правя!
11. Съвсем случайно. Търсех да намеря детски филмчета от моето време.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




ВЪПРОСИ от създателя на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВЪПРОСИ от създателя на форума   ВЪПРОСИ от създателя на форума Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

ВЪПРОСИ от създателя на форума

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 

 Similar topics

+
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: НАЧАЛО :: Лексикон-
Идете на: