Добре дошли! Регистрирайте се, отнема само две минути и не чакате активиране, защото не пращаме имейли. Smile
Добре дошли! Регистрирайте се, отнема само две минути и не чакате активиране, защото не пращаме имейли. Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в нашия нов свободен форум! Тук можете да изразите мнение по някакъв въпрос, да искате съвет, да разкажете нещо или просто да си побъбрите. Можете да пускате и коментирате всякакви теми, само трябва да се регистрирате. Не се тревожете, не се налага да активирате акаунт и няма да ви задръстваме пощата с имейли Smile Ако искате да помогнете, има свободни модераторски постове, свържете се с някой от администраторите.

Share | 
 

 2012 - Краят на света???

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ALEX-M
moderator
moderator
ALEX-M

точки: : 25
възраст: : 34

2012 - Краят на света??? Empty
ПисанеЗаглавие: 2012 - Краят на света???   2012 - Краят на света??? Icon_minitimeСъб Яну 09, 2010 3:00 am

"Календарът на маите: В древния календар на маите се посочва, че края на света ще бъде на 21 декември 2012 г. Цивилизацията на маите, живели в Централна Америка, процъфтявала от 6 до 9 в. Те били обсебени от времето и воденето на календар. Той бил невероятно точен и показвал циклите на луната, слънцето и планетите. Предсказвал лунните и слънчевите затъмнения за хиляди години напред в бъдещето. Този точен календар мистериозно приключва на 21 декември 2012 г.
В календара е описано, че на 21 декември 2012 г. слънцето ще се издигне до центъра на Млечния път, посочен като черна дупка. През последните пет години, астрономите открили, че в действителност съществува огромна черна дупка в центъра на нашата галактика Млечния път. Съвременните астрономи, както и маите, твърдят, че на 21 декември,2012 г. положението на земята ще се изравни със слънцето и центъра на нашата галактика Млечния път. Това галатическо събитие става веднъж на всеки 25800 години. Никой не знае какъв ще бъде ефекта от това изравняване за нашата планета, но маите вярвали, че ще се случи нещо ужасно."

Вярвате ли в такива неща? И ако да, какво ще направите за да оцелеете? Very Happy Very Happy Very Happy
Аз мислех да предложа да колонизираме някоя друга планета Smile))
Върнете се в началото Go down
SylvieNiki
administrator
administrator
SylvieNiki

точки: : 125
възраст: : 33

2012 - Краят на света??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света???   2012 - Краят на света??? Icon_minitimeПет Фев 12, 2010 11:47 am

Аз съм оптимист, не ми се вярва светът да свърши толкова скоро. Въпреки че то, с моя късмет, ако това се случи като нищо може да се окаже, че аз съм го предизвикала! (ROFL)

Иначе нищо особено няма да правя, за да оцелея... Или не, чакай, може да еволюирам в насекомо... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
https://freebgforum.bulgarianforum.net
BigBrother
новак (10%)
новак (10%)
BigBrother

точки: : 0

2012 - Краят на света??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света???   2012 - Краят на света??? Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 3:28 am

Нищо няма да се случи стига сте наплашвали хората с тея глупости за края на светът и така нататък в достатъчно ни е гадният живот който живеем в българия
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




2012 - Краят на света??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2012 - Краят на света???   2012 - Краят на света??? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

2012 - Краят на света???

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Да пофилософстваме малко :: Мистерии и загадки-
Идете на: